Klarushky stránky

o blondýnách

Dvě blondýnky v kavárně. Přijde číšník a povídá: "Co si dáte? První řekne: "Dvě kávy." Druhá: "Tak já tedy taky dvě."

 

Víte, proč blondýnka vykrade banku? Aby byla v televizi;

 

Víte, proč chodí blondýnky okolo lékárny po špičkách? Aby nevzbudily prášky na spaní!

 

Blondýnka je na procházce se psem a potká brunetku. Brunetka říká: "Jé to je ale krásnej pes, co stojí?" A blondýnka odpoví: "No, já taky nevím, proč si nesedne."

 

Stojí takhle blondýna bruneta a zrzka před nebezkými schody a Bůh jim povídá: "Na každém schodu do sedmistého vám budu povídat vtip, když se zasmejete tak spadnete do pekla.Tak první jde po schodech zrzka a na 333 schodě se zasměje a spadne. Další je na řadě bruneta a na 666 schodu se zasměje. Poslední je na řadě nblondýna. Jde a na 999 schodě se zasměje. Bůh se jí ptá: "Proč jsi se smála, teď budeš muset do pekla. A blondýnka na to: "Mě teprve teď došel ten první."

 

 

Proč blondýnka otevírá v obchodě jogurt? Protože je tam napsaný- zde otevřít.

 

 

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

 

Je tam drogerie ??" " Ne!" "Tak proč to zvedáte?"

 

Blondýnka a bruneta se procházejí po parku. Náhle bruneta smutně pronese:  "Jé, mrtvý ptáček." Blondýnka se zastaví, zvedne hlavu k obloze: "Kde?"

 

Stojí dvě blondýnky na peróně. Přijde k nim výpravčí a jedna se ptá: "Prosím Vás, dostanu se tímhle směrem do Prahy?" A ukáže rukou jedním směrem. Výpravčí říká: "Ne, do Brna." A druhá blondýnka se taky zeptá: "A já?"

 

Běží blondýnka za Papamobilem. Papež Jan Pavel II. to vidí a řekne řidiči, aby zastavil. Ochranka mu říká, že by to mohla být špionka, nebo dokonce atentátnice. Ale papež namítne, že se třeba chce jenom vyzpovídat. Tak tedy auto zastaví a počkají na blondýnku. Když je blondýnka doběhne, udýchaně vyhrkne:"Jeden kopeček jahodové a jednu vanilkovou!"

 

Víte proč blondýna otvírá okno když zapíná počitač? Protože chce spustit Windows!

 

Blondýna hraje fotbal s brunetou. Brunetka dá gol a vykřikuje: "Jedna nula, jedna nula." Po chvíli dá gol i blondýna a vykřikuje: "Dvě nuly, dvě nuly."

 

Víš proč blondýnka křičí u počítače? Protože drží v ruce myš!

 

Víš proč blondýnka křičí u počítače? Protože drží v ruce myš!

 

Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a žárovkou? Žárovka je chytřejší, ale blondýnku je jednodušší vytočit.

 

Jde po ulici blondýnka s oběma ušima zavázanýma obvazy. Potká ji kamarádka a ptá se ji: "Co pak se ti drahá stalo?" "Ale zrovna, když jsem žehlila, tak zazvonil telefon."

 

 

Policajt: "Veliteli, tady čtu »Vikor Hugo 1802-1885.« Nevíte, co to znamená?" Velitel: "To bude asi jeho číslo telefonu."

 

Jdou takhle dva policajti po parku a vidí jednoho bezdomovce jak dojídá jablko a ohryzek si strká do kapsy. Přijdou blíž a ptají se ho proč si ten ohryzek strčil do kapsy a on na to že když si vyloupne jadýrka tak bude o 99% chytřejší. Policajti se ho teda zeptají jestli by jim ho nechtel prodat a on na to že teda za 40Kč.Tak se teda dohodli že se na to složí a ohryzek si koupili. Oba to zkusí a jak tak kousají jadýrka říká jeden: "Ty vole, my jsme za těch čtyřicet korun mohli mít i 2,5 kg jablek." "No vidíš, už to začíná účinkovat!"

 

Jede takhle trabant po dálnici a honěj ho policajti. Musej na něj nasadit auta ale ty ho nemůžou dohnat, tak nasaděj motorky ty ho taky nedoženou, tak nasaděj stíhačky. Stíhačky ho po půl minutě dohoněj, stáhnou okýnko a ptají se řidiče: "A co uděláš teďka?" A řidič jim odpoví: "Zařadím dvojku

 

Ptá se šéf policie zájemce o policejní službu: "Jaké máte vzdělání?" "Jsem vyučený švec!" "A co byste chtěl u nás dělat?" "Nasazovat botičky!"

 

Baví se dva policajti: "Víš, proč nosí Tyroláci bílé podkolenky?" "Nevím." "Protože jsou teplý." "Opravdu? Tak to musím říct doma ženě." Později doma. Policajt: "Ženo, víš proč nosí Tyroláci bílý podkolenky?" Žena: "Nevím." Policajt: "Protože jsou buzeranti."

 

Vyzve policajt mladou dívku k tanci, a povídá slečno také si myslíte že jsou policajti hloupí? Ne ale ještě nikdy jsem netancovala na hymnu.

 

Policajt říká rybáři: "Na tomto rybníku se chytají ryby jen na povolení!" "No, vidíte je, potvory," povídá rybář, "a já blbec je tady chytám na červy."

 

Proč chodí policajt do garáže s pendrekem? Dobijí tam baterie

 

Proč mají policajti na autě zahrádku? Aby mohli sázet pokuty!