Klarushky stránky

o blondýnách

Nový příspěvek

Policajt: "Veliteli, tady čtu »Vikor Hugo 1802-1885.« Nevíte, co to znamená?" Velitel: "To bude asi jeho číslo telefonu."

 

Jdou takhle dva policajti po parku a vidí jednoho bezdomovce jak dojídá jablko a ohryzek si strká do kapsy. Přijdou blíž a ptají se ho proč si ten ohryzek strčil do kapsy a on na to že když si vyloupne jadýrka tak bude o 99% chytřejší. Policajti se ho teda zeptají jestli by jim ho nechtel prodat a on na to že teda za 40Kč.Tak se teda dohodli že se na to složí a ohryzek si koupili. Oba to zkusí a jak tak kousají jadýrka říká jeden: "Ty vole, my jsme za těch čtyřicet korun mohli mít i 2,5 kg jablek." "No vidíš, už to začíná účinkovat!"

 

Jede takhle trabant po dálnici a honěj ho policajti. Musej na něj nasadit auta ale ty ho nemůžou dohnat, tak nasaděj motorky ty ho taky nedoženou, tak nasaděj stíhačky. Stíhačky ho po půl minutě dohoněj, stáhnou okýnko a ptají se řidiče: "A co uděláš teďka?" A řidič jim odpoví: "Zařadím dvojku

 

Ptá se šéf policie zájemce o policejní službu: "Jaké máte vzdělání?" "Jsem vyučený švec!" "A co byste chtěl u nás dělat?" "Nasazovat botičky!"

 

Baví se dva policajti: "Víš, proč nosí Tyroláci bílé podkolenky?" "Nevím." "Protože jsou teplý." "Opravdu? Tak to musím říct doma ženě." Později doma. Policajt: "Ženo, víš proč nosí Tyroláci bílý podkolenky?" Žena: "Nevím." Policajt: "Protože jsou buzeranti."

 

Vyzve policajt mladou dívku k tanci, a povídá slečno také si myslíte že jsou policajti hloupí? Ne ale ještě nikdy jsem netancovala na hymnu.

 

Policajt říká rybáři: "Na tomto rybníku se chytají ryby jen na povolení!" "No, vidíte je, potvory," povídá rybář, "a já blbec je tady chytám na červy."

 

Proč chodí policajt do garáže s pendrekem? Dobijí tam baterie

 

Proč mají policajti na autě zahrádku? Aby mohli sázet pokuty!

 

Žádné komentáře