Klarushky stránky

o pepíčkovi

Nový příspěvek

Přijde Pepík domů a chlubí se: "Maminko, učili jsme se počítat do deseti, a já už umím do stovky!" "To je tím, že jsi chytrý chlapec,"odpoví maminka. Další den: "Maminko, učili jsme se číst, a já už umím i psát!" "To je tím, že jsi skutečně chytrý chlapec," řekne maminka. Další den: "Maminko, dneska jsme se měřili a já jsem největší z celé třídy!" "To bude asi tím, že je ti už 30 let!"

 

Pepíček dostane za úkol najít odpověď na čtyři otázky. Maminka mu na ně doma řekne odpovědi, ale on to poplete. Paní učitelka se ho tedy ptá: "Co bys dělal, Pepíčku, kdybys na chodbě potkal pana učitele?" "Zamáčkl bych ho toaletním papírem." "A co bys dělal, kdybys na záchodě uviděl pavouka?" "Slušně bych ho pozdravil." "Co bys dělal kdyby na obědě nebylo místo?" "Zavolal bych policii." "A naposledy, co bys dělal, kdyby se chlapi v hospodě prali?" "Počkal bych až na mě přijde řada."

 

O přestávce jde Pepíček do kabinetu za paní učitelkou. Pepíček se ptá: "Paní učitelko , máte prsa?" "Ano, Pepíčku." "Tak proč je nenosíte?"

 

Pepíček přijde ze školy a říká: "Čau tati, umíš se podepsat i když se nedíváš?" Tatínek na to: "No jasně, synu." Pepíček: "Je, tak to je fajn. Zavři oči a podepiš mi tu žákajdu. :-)

 

Příde Pepíček domů po prvním dnu ze školy a maminka se ho ptá: "Tak co Pepíčku jak bylo ve škole?" A Pepíček odpoví: "No zjistil jsem, že hodně lžou. Na dveřích bylo napsané první třída a byl tam jen samý dřevěný nabytek.

 

Pepíček se ptá paní učitelky: "Paní učitelko, můžu být potrestán za něco, co jsem neudělal?" No, samozřejmě že ne. Pepíčku, a co jsi neudělal?" "Domácí úkol," odpoví Pepíček.

 

Ve školní lavici, nad příklady z matematiky oznamuje Pepíček spolužákovi: "Ten náš učitel je ale blbec." Učitel zaslechne ruch ve třídě, otočí se od tabule a řekne: "Ticho, nenapovídat! Každý na to musí přijít sám."

 

Ve škole: "Tak Pepíčku, ten domácí úkol jsi měl na jedničku. Řekni prosím Tě tatínkovi, že to byl Wolker a ne Walker a jmenoval se Jiří, ne Johny

 

Ptá se paní učitelka Pepíčka: "Pepíčku co dává husa?" "Sádlo." "A co dál?" "Sádlo." "A na čem spí tvůj táta?" "Na mámě. "A čím se přikrejvá?" "Novinama." "A na čem spíš ty?" "Na posteli." "A čim se přikrejváš?" "Peřinou." "A co je v peřině?" "Peří." "A co dává teda husa?" "Sádlo."

 

Říká Pepíček: "Paní učitelko, já vám dám hádanku. Má to velké oči, hodně nohou a chlupaté tělo." "Tak to nevím," vzdává to učitelka. "Škoda, leze vám to po vlasech"

 

Pepíček se vrací ze školy. Už u dveří volá: "Dneska jsem při matice paní učitelce odpověděl jen já!" "Ano, a na co se ptala?" "Kdo nemá úkol?"

 

Tatínek si zavolá malého synka k sobě: "Slyšel jsem , že kouříš, Pepíčku." Pepíček se lekne a hned se brání: "To není možné, vždyť kouřím tak tiše."

 

Paní učitelka říká Pepovi: "Pepíčku, když mi zítra přineš na papírku napsané jakékoli čtyři věty, nemusíš další den do školy." Pepík jde za maminkou a chce po ní, aby mu řekla nějakou větu. "Větu? Nemám čas." Řekne maminka. "Tati, řekni mi nějakou větu," žadoní Pepíček. "O 5 metrů déle!" říká tatínek. Pepíček jde za sestrou. "Já jsem Batman,"  utrousí sestra. O poslední větu si Pepíček řekne bratrovi: "Ten tlustý pavouk leze ze dveří." Druhý den se paní učitelka ptá Pepíčka jaké věty vymyslel. Pepíček: "Nemám čas!" Paní učitelka: "Pepíčku, přiletí facka." "O pět metrů déle." odvětí Pepíček. Paní učitelka: "Kdo si myslíš že jsi!" Pepíček: "Já jsem Batman." "Pepane," zlobí se paní učitelka "za dveřmi stojí pan ředitel!" Pepík: "Ten tlustý pavouk leze ze dveří."

 

Babička říká Pepíčkovi: "Pepíčku, ty jsi mi ale podobný." Pepíček běží za maminkou: "Maminko, babička mě straší."

 

Pepíček stojí u dveří a nedosáhne na zvonek. Jde kolem dědeček a ptá se Pepíčka: "Pepíčku, co tam tak stojíš oni ti nehtějí odevřít?" Pepíček odpoví: "Dědo, dědo já nedosáhnu na zvonek!" Děda tedy zazvoní a ptá se: "A co teď?" Pepíček odpoví: "Zdrháme!"

 

Přijde pán k vysokému paneláku a povídá Pepíčkovi. "Prosím Tě, kde tu bydlí pan Novák?". "Já Vás tam dovedu, ale nejede výtah". A tak spolu dojdou až do 12 poschodí. Pepíček ukáže na dveře a říká: "Tak tady bydlí a jestli s ním chcete mluvit, tak sedí na lavičce před domem."

 

Pepíček se ve škole chlubí učitelce, že jeho sestra má žloutenku. Učitelka ho pošle domů, aby to děti nedostaly. Za týden ho potká a ptá se. "Tak co, Pepíčku, jak se daří sestře?" "Jó, to já nevím, paní učitelko. To víte, než sem dojde z Austrálie další dopis, tak to chvíli potrvá."

 

Pepíček přijde k tatínkovi a ptá se: "Tatí, proč bůh nejdrív stvořil Adama?" A tatínek na to: "Víš Pepíku, on nechtěl aby mu do toho kecala nejaká ženská!"

 

 

Žádné komentáře