Klarushky stránky

u lékaře

Utkvělá představa E-mail
"Pane doktore, trpím utkvělou představou, že jsme dva." "Tak mi řekněte, od kdy Vás to drží, jaké při tom máte pocity a tak dále. Ale prosím vás, mluvte jenom jeden."
Vtip přidal(a) Smíšek   

Instrumentářka E-mail
Při operaci: "Skalpel prosím! Sakra vy né, chlape, vy jste pacient, mluvím na sestru!"
Vtip přidal(a) Smíšek   

Bledý tatínek E-mail
"Proč jste tak bledý?" "Protože jsem omdlel." "A proč jste omdlel?" "Protože se mi narodil syn." "A to vás to tak vzalo?" "Jo, sestřičky mi totiž z legrace ukázaly černouška."
Vtip přidal(a) Smíšek   

Porod E-mail
"Moc ráda bych věděla," povídá paní Svobodná ženskému lékaři, "v jaké poloze budu rodit?" "Ve stejné, jako jste počala." "To snad ne, copak si myslíte, že budu rodit na kajaku?"
Vtip přidal(a) Smíšek   

Zaměstnání E-mail
"Spíte v noci dobře?" "Výborně." "A jaké máte zaměstnání?" "Jsem noční hlídač."
Vtip poslal(a) Jarka   

Až na nerv E-mail
Zubař vrtá zub a říká pacientovi: "Musím se dostat na nerv." Pacient odpovídá: "Tak to bude na dlouho. Já mám totiž nervy v prdeli!"
Vtip přidal(a) Smíšek   

Závrať E-mail
Pacient si stěžuje: "Jakmile se vzbudím, půl hodiny se mi točí hlava. Co mám dělat, pane doktore?" "No, vstávejte o půl hodiny později."
Vtip přidal(a) Smíšek   

Léčba šokem E-mail
Přijde paní k lékaři a stěžuje si: "Pane doktore poslední dobou se cítím špatně." Lékař radí:"každé ráno vypijte syrové vajíčko!" "Pane doktore, já ale vajíčka špatně snáším!" "A kdo Vám říká, abyste je snášela?"
Vtip přidal(a) Administrator   
Oční vada E-mail
Stěžuje si chlapík kamarádovi: "Představ si, na dovolené padlo manželce do oka smítko a ošetření u lékaře mě stálo pět set." "Nevím na co si stěžuješ," odbude ho přítel. "Mé ženě padl do oka kostým a stálo mě to pět tisíc."
Vtip přidal(a) Hanička   

Lékařská otázka E-mail
Ptá se obvodní lékař pacienta: "Tak co dělá vaše srdíčko?" "Ale, pane doktore, je již týden na dovolené."
Vtip přidal(a) Smíšek   

Prášky E-mail
"Pane doktore, dejte mi nějaké prášky proti chamtivosti. A dejte mi jich hodně, hodně, hodně!!"
Vtip přidal(a) Administrator   

Při operaci E-mail
"Skalpel, prosím! Sakra, Vy né, chlape, Vy jste pacient. Mluvím na sestru!"
Vtip přidal(a) Smíšek   

U zvěrolékaře E-mail
"Pane doktore, ten kůň mi nežere a nežere a nežere." "Ten kůň vám žrát nebude a nebude a nebude, protože je dřevěnej a dřevěnej a dřevěnej!!"
Vtip přidal(a) Smíšek   

Na urologii E-mail
Operační sál, pacient je připravený na urologicky zákrok. Chirurg s umytýma rukama hovoří k mladé sestřičce: "Sestřičko, upravte polohu penisu. Hmm. Dobře, a teď pacientovi."
Vtip přidal(a) Smíšek   

Šnek a želva E-mail
Šnek a želva se čelně srazili. Když se po nehodě šnek probere v nemocnici, ptá se ho lékař: "Jak se vám to stalo". Pacient sykne bolestí a odpoví: "Nevím, pane doktore. Všechno se to seběhlo tak rychle."
Vtip přidal(a) Smíšek   

Všestranná medicína E-mail
"Tak jak se osvědčila medicína," ptá se doktor jednoho staršího pacienta. "Pane doktore, nejlepší, co jste mi mohl dát. Klukovi přešel kašel, mě přestaly zlobit ploténky, švagrovi se úplně ztratil ekzém a se zbytkem moje žena vyleštila okna!"
Vtip přidal(a) Smíšek